Освітні програми

Для реалізації діяльності:

за освітньою лінією «Особистість дитини» використовується парціальні програми:

• Програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку  «Про себе треба знати, про себе треба дбати», Тернопіль 2018 (автор Л. Лохвицька);
  • Програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку «Казкова фізкультура», Тернопіль 2019 (автор М. Єфименко);

за освітньою лінією «Дитина в соціумі» використовується парціальна програма:

• Програма національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку  «Україна – моя Батьківщина», 2022, (автори Ю. Палець, О. Каплуновська,  І. Кичата);

за освітньою лінією «Гра дитини» використовується парціальна програма:

• Програма розвитку дитини від 2 до 6 років через гру «Творці майбутнього», Запоріжжя 2022 (автори О.Ю. Рома, І.Ю. Звоник, Г.В. Малевич, Г.В. Шварова, О.М.Шуляк);

за освітньою лінією «Дитина в природному довкіллі» використовується парціальна програма:

• Альтернативна програма формування культури інженерного мислення в дошкільників «STREAM-освіта, або Стежинки у Всесвіт», 2018 (автор К.Крутій).

Варіативна складова Базового компоненту дошкільної освіти реалізується:

за освітньою лінією «Іноземна мова» використовується парціальна програма «Англійська мова для дітей дошкільного віку» Програма та методичні рекомендації (оновлений варіант), Тернопіль, (автори І.Кулікова, Т.Шкваріна)