Діяльність комунального закладу "Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №38 "Пізнайко" здійснюється згідно Статуту, затвердженого рішенням Кам'янської міської ради  від 17.11.2023 №1675-41/VІІІ.

У своїй роботі ЗДО №38 "Пізнайко" керується Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про охорону дитинства»,  Основами законодавства України про охорону здоров’я, Положенням про ДНЗ, затвердженим постановою КМ України від 12.03.03 р. №305, наказами, листами та рекомендаціями МОН України та МОЗ України. Ці нормативно-правові документи регламентують  діяльність закладу, визначають правові,  організаційні, фінансові засади його функціонування.

Головною метою  діяльності закладу в умовах керованого освітнього процесу є забезпечення реалізації права дитини на здобуття дошкільної освіти, її фізичний, розумовий і духовний розвиток, соціальна адаптація та готовність продовжувати освіту.

Освітній процес здійснюється  українською мовою, як державною. Умови навчання і виховання дітей, організація оточуючого середовища відповідають «Санітарним правилам устрою дошкільних закладів», віковим особливостям та потребам дітей.

ОСНОВНІ

ЗАВДАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ КОЛЕКТИВУ

У  2023/2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

З метою підвищення якості дошкільної освіти та забезпечення її сталого інноваційного розвитку педагогічний колектив комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №38 «Пізнайко» Кам’янської міської ради ставить такі основні завдання на 2023/2024 навчальний рік:

1. Створення оптимальних умов для забезпечення безпеки всіх учасників освітнього процесу, збереження здоров’я дошкільників шляхом реалізації підтримки благополуччя та емоційного комфорту дітей як складової психічного здоров’я та формування відповідальності та ціннісного ставлення до власного здоров’я та безпеки.

2. Оптимізувати розвиток логіко-математичної компетентності дітей дошкільного віку засобами інтеграції математичної освіти з використанням освітніх інновацій сучасності: соціально-фінансова освіта «Афлотот», STREAM-освіта, наскрізне впровадження підходу «навчання через гру».

3. Збагачення та розвиток культури українського мовлення дошкільників як базової основи національної ідентичності через підвищення рівня комунікативної культури та увиразнення мовлення педагогів.