23 січ. 2024

Мінна безпека. Як вберегти дітей?

Внаслідок війни майже третина України замінована або забруднена рештками техніки та зброї. Особливо небезпечно в прифронтових районах і в деокупованих населених пунктах, куди українські родини повертаються з вимушеної евакуації.
22 січ. 2024

День Соборності України

22 січня ми відзначаємо одне із знакових свят української держави - День Соборності України. Це одне зі свят, яке об’єднує всіх українців і дарує віру у здійснення нашої спільної мрії – Незалежна, Цілісна та Мирна Україна!
18 січ. 2024

Всесвітній День Сніговика

18 січня – Всесвітній День Сніговика. Малята із задоволенням долучилися до святкування Дня народження зимового веселого гостя, відтворюючи його образ у творчій діяльності.
3 січ. 2024

Тематична виставка "Новорічний математичний карнавал"

Новорічні та Різдвяні свята дарують святковий настрій та натхнення! Разом з батьками та вихователями, наші малята прийняли участь у святковій тематичній виставці «Новорічний математичний карнавал», де представили свої творчі роботи. Вдячні всім за активність та креативність!
29 груд. 2023

Новорічні свята

Новорічні свята у нашому закладі зарядили нас, дітей та гостей святковим настроєм та позитивними емоціями! Святковий зал наповнювали веселі пісні, дитячий сміх та гучні оплески! Дякуємо ЗСУ за можливість подарувати нашим малятам довгоочікуване Новорічне свято! З Новим роком! Бажаємо миру та злагоди кожній родині та рідній Україні!
29 груд. 2023

Новий Рік до нас вже йде ...

Весело та творчо наші малята готувалися до Новорічних свят та відзначали День вирізування сніжинок.
22 груд. 2023

На порозі Різдвяних свят

Наші малята творчо готувалися до зустрічі Різдвяних свят – відтворювали різдвяні морозні візерунки на вікнах, виготовляли різдвяні атрибути та вивчали веселі колядки. З Різдвом Христовим!!!
8 груд. 2023

UNICEF Підтримка

Дитячий фонд ООН UNICEF продовжує дивувати нас гарними та корисними подарунками! Висловлюємо вдячність за підтримку та допомогу!
6 груд. 2023

День Святого Миколая

Зима-Красуня дарує нам багато чарівних свят. Ось і Святий Миколай завітав у садочок до наших малят, подарувавши кожному свій довгоочікуваний подарунок. А малята в свою чергу, підготували подарунки нашим сучасним Миколайчикам-Захисникам, які боронять нашу країну та дарують спокій.
6 груд. 2023

День ЗСУ

Вітаємо всіх захисників та захисниць зі святом Збройних Сил України!!! Разом з батьками наших вихованців передаємо вам свою вдячність та святкові кошики. Дякуємо вам за вашу відданість та силу! Низький уклін! Разом ми сила! Разом до Перемоги!