13 трав. 2021

PLAY FEST-2021

Наш заклад прийняв участь у Всеукраїнському фестивалі гри, навчання і натхнення - Play Fest-2021 "Книга, що оживає...", в рамках проєкту "Сприяння освіті". Команда "Пізнайко" презентувала свій проєкт «PLAY TRAVEL континентами світу».
2 трав. 2021

ВЕЛИКОДНЕВІ БАРВИ

Готуючись до святкування Великодня, малята ДНЗ №38 «Пізнайко» м.Кам’янського розмальовували писанки, створювали святкові композиції, і разом з батьками прийняли участь в творчій виставці «Великодневі барви».
22 квіт. 2021

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗЕМЛІ

22 квітня люди всій планети відзначають День Землі, це свято, що покликане об’єднати суспільство заради порятунку планети. Малята ДНЗ №38 «Пізнайко» м.Кам’янського долучилися до святкування, обговоривши питання покращення екології та збереження навколишнього середовища. Під час цікавої гри ми торкнулися проблеми забруднення довкілля, і прибравши планету від сміття, допомогли їй розквітнути. А у своїх творчих роботах діти відтворили красу нашої планети Земля.
12 квіт. 2021

ДЕНЬ КОСМОНАВТИКИ

Космос – найбільш обговорювана і, разом з цим, найзагадковіша тема на всій планеті Земля. І як відомо, все загадкове притягує увагу не лише дорослих, а й дітей. В Україні 12 квітня відзначається як День працівників ракетно-космічної галузі України. Долучившись до святкування, в ДНЗ №38 «Пізнайко» м.Кам’янського пройшли заняття та тематичні бесіди про це особливе свято, під час яких малята ознайомилися з історією, традиціями святкування цієї видатної дати, поглибили знання про видатних космонавтів, про їх відважність і важливість для всього світу цієї професії.
1 квіт. 2021

ДЕНЬ ГУМОРУ ТА ВЕСЕЛОЩІВ

Першого квітня вихованці ДНЗ №38 «Пізнайко» м.Кам’янського святкували День гумору та веселощів. На свято до малят завітали веселий клоун Кльопа та його кумедна подружка Посмішка.
17 бер. 2021

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ АФЛОТУНА

17 березня Афлотунчик, вогняна кулька з космосу, яка навчає дітей фінансової грамотності, святкував своє День народження. Малята ДНЗ №38 «Пізнайко» м.Кам’янського долучилися до святкування іменин свого маленького друга. Під час веселого свята діти вітали Афлотунчика віршами та піснями, а у чарівному магазині, де товари продаються не за гроші, а за таланти, придбали для нього гарні подарунки. Наприкінці свята іменинник, як справжній знавець фінансової справи, пригостив своїх гостей смачненькими монетами.
8 бер. 2021

КАЗКОВІ СВЯТА ВЕСНИ

Малята ДНЗ №38 «Пізнайко» м.Кам’янського зустріли свої Казкові Свята Весни дзвінкими піснями, запальними таночками та вітальними віршами.
2 бер. 2021

ГОРОД НА ПІДВІКОННІ

На початку лютого розпочався сезон зимових городів на підвіконні в нашому закладі. На протязі місяця наші вихованці висаджували, доглядали, спостерігали, досліджували та прикрашали свої зимові городи. І вже сьогодні милуються та пишаються отриманими результатами спільної пізнавально-дослідницької діяльності.
21 лют. 2021

ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

Мова – це історія народу, В ній відбито все його життя: Наший склад і звичаї, і побут З давнини й до нашого життя … Малята ДНЗ №38 «Пізнайко» м.Кам’янського відзначали День рідної мови.
14 лют. 2021

ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА

Місяць лютий приносить нам не тільки морозні холодні дні, а й дарує тепле, ніжне Свято Всіх Закоханих – День Святого Валентина. Майже в усіх куточках світу з’являється символ кохання та любові – яскраві сердечкі червоного, рожевого, багряного та вишневого кольорів. Малята ДНЗ №38 «Пізнайко» м.Кам’янського, також приготували яскраві Валентинки, щоб привітати своїх рідних та друзів, і приготували вітальні листівки з лебедями, як символ вірності та любові.